Информация
|
Заняття 10.2 (українською мовою)ІГРАШКИ
Цілі: Практична: закріплення уявлень дітей про іграшки. Освітня: закріплення вивченого лексико-граматичного матеріалу і введення нового. Зразок мовлення: I have got a ball. Розвиваюча: розвиток уваги, уяви і творчих здібностей. Виховна: виховання культури спілкування, бажання приносити радість оточуючим.
******ХІД ЗАНЯТТЯ****** 1. ПОЧАТОК ЗАНЯТТЯ. Римування «Good Morning».
2. ФОНЕТИЧНА РОЗМИНКА.
Запропонуйте дітям пригадати назви іграшок, що починаються зі звуків: (b) – ball, balloon, bricks, badge. (t) – top, train. (m) – mask. (r) - robot. (s) – star. (d) – doll, drum. (h) – house. (f) – flag. (k) – car, kite. (p) – plane.
Поясніть дітям, що коли англійці хочуть сказати, що в них щось є, вони говорять I have got. Візьміть у руки м’яч і скажіть: I have got a ball. Промовте речення з назвами інших іграшок, показуючи їх дітям. Познайомте дітей з короткою формою речення – I’ve got. Поясніть, що часто англійці скорочують форму I have got до I’ve got. Вони «з’їдають» частину слова have і залишають одне закінчення – ve, звук (v), і в них виходить I’ve. Повторіть кілька разів з дітьми: I’ve got. Стежте, щоб діти не «ковтали» звук (v). Запропонуйте дітям узяти іграшки або картинки із зображеннями іграшок і розказати про те, що в них є. 4. РОЗВИТОК НАВИЧОК УСНОГО МОВЛЕННЯ І АУДІЮВАННЯ.
Гра «Знайди відмінності». Запропонуйте дітям розглянути картинки в робочому зошиті і знайти п’ять відмінностей (РЗ, с. 24). Діти працюють парами. Перша дитина говорить: I see two bricks. Друга, дивлячись на іншу картинку, каже: I see three bricks. 5. РОЗУЧУВАННЯ ПІСЕНЬКИ ПРО ІГРАШКИ.
Запропонуйте дітям послухати пісеньку. Iam playing with my ball, My ball, my ball. I am playing with my ball, All day long.
Поясніть значення фрази I’m playing with my ball і словосполучення all day long. Проспівайте пісеньку разом із дітьми. Замініть у ній слова «My ball» на назви будь-якої іншої іграшки, наприклад «My doll», і заспівайте пісеньку про ляльку. Запропонуйте дітям самим придумати пісеньку про свою улюблену іграшку і заспівати її. 6. РОЗВИТОК НАВИЧОК АУДІЮВАННЯ.
Гра «Мої іграшки». Поясніть дітям, що, як тільки вони почують слова, що належать до теми «Іграшки», вони мають плеснути в долоні і повторювати назване слово. Виграє найуважніша дитина. 7. ПОЗНАЙОМТЕ ДІТЕЙ З РИМУВАННЯМ «MY DOLL».
Goodbye, goodbye, goodbye, my doll. Goodbye, goodbye, goodbye, you all. Поясніть значення словосполучення you all і розучіть із дітьми римування. 8. ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА ЗАНЯТТЯ.
Попрощайтеся з дітьми фразою: Goodbye, you all. |






































3. РОЗВИТОК НАВИЧОК УСНОГО МОВЛЕННЯ. ЗНАЙОМСТВО ЗІ СТРУКТУРОЮ I HAVE GOT A BALL.