Информация
|
Заняття 9.3 (українською мовою)ФРУКТИ Й ОВОЧІ
Цілі: Практична: закріплення в дітей сформованих уявлень про класифікацію предметів. Освітня: повторення вивченого і введення нового лексико-граматичного матеріалу. Питальне речення: Do you like apples? і короткі відповіді: Yes, I do. No, I don’t. Розвиваюча: підвищення стійкості уваги, розвиток слухової і зорової пам’яті. Виховна: виховання культури мовного спілкування.
******ХІД ЗАНЯТТЯ****** 1. ПОЧАТОК ЗАНЯТТЯ. Римування «Good Morning». 2. ФОНЕТИЧНА РОЗМИНКА.
Запропонуйте дітям пригадати знайомі слова теми «fruit and Vegetables», що починаються зі звуків: (p) – peach, pear, potato, pepper, peas; (k) – coconut, cabbage, carrot, corn, cucumber; (g) – grapefruit, grapes; (b) – banana, beet. 3. ПОВТОРЕННЯ ВИВЧЕНОГО ЛЕКСИЧНОГО МАТЕРІАЛУ.
Гра «Овочі та фрукти». Розподіліть дітей на дві команди. Запропонуйте гравцям однієї команди називати слова теми «Fruit», а іншої - «Vegetables». Виграє та команда, яка швидше назве всі слова. Команда пропускає хід, якщо не може назвати слово. 4. ЗНАЙОМСТВО З ПІСЕНЬКОЮ «WE LIKE BANANAS».
I like bananas. Ann likes bananas. Sam likes bananas. We like them very much.
Познайомте дітей з пісенькою. Перекладіть і промовте кожний рядок. Заспівайте пісеньку хором. Запропонуйте дітям замінити в пісеньці імена Ann і Sam на будь-які інші, наприклад Oleg і Rita і т. п. 5. РОЗВИТОК НАВИЧОК УСНОГО МОВЛЕННЯ.ЗАКРІПЛЕННЯ ВИВЧЕНОГО ЛЕКСИЧНОГО МАТЕРІАЛУ.ТВОРЧЕ ЗАВДАННЯ «ФРУКТИ Й ОВОЧІ». (РЗ, с. 22).
Запропонуйте дітям вирізати овочі й фрукти з кольорової вставки і допомогти Кену покласти всі фрукти на тарілку, а всі овочі – до кошика. Скажіть назви фруктів і овочів у структурі I can see an apple. 6. РОЗВИТОК НАВИЧОК АУДІЮВАННЯ.
Познайомте дітей із запитанням Do you like apples? і короткими відповідями Yes, I do. No, I don’t. Зверніть увагу на інтонацію питального речення. Відпрацюйте питальне речення частинами: Do you… Do you like… Do you like apples? Відпрацюйте короткі відповіді: Yes, I do. No, I don’t. Запропонуйте дітям відповісти на ваші запитання. Поставте запитання кожній дитині, наприклад: T: Masha, do you like plums? Masha: Yes, I do.
7. ТВОРЧЕ ЗАВДАННЯ. (РЗ, с. 22).
Римування «I like plums». Запропонуйте дітям розглянути римування, яке придумала і зашифрувала Джейн. Поясніть дітям значення піктограми. -I - like, намалювавши на дошці піктограму речення I like apples. Розшифруйте разом із дітьми римування і вивчіть його. Запропонуйте їм поставити запитання до римування і відповісти на них. 8. ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА ЗАНЯТТЯ. Заспівайте ще раз пісеньку «We Like Bananas» і попрощайтеся з дітьми. |






































