Информация
|
Заняття 9.2 (українською мовою)ФРУКТИ Й ОВОЧІ
Цілі: Практична: закріплення понять «фрукти» й «овочі». Освітня: закріплення вивченого і введення нового лексичного матеріалу. Знайомство із запитанням: Who likes tomatoes? і відповіддю: I do. Нові ЛО: vegetables, beet, cabbage, carrot, corn, cucumber, mushroom, onion, pea, pepper, potato, radish, tomato. Розвиваюча: тренування уваги, розвиток уміння мимовільного запам’ятовування і зорової пам’яті. Виховна: виховання товариськості, доброзичливості, вміння працювати в колективі. ******ХІД ЗАНЯТТЯ****** 1. ПОЧАТОК ЗАНЯТТЯ. Гра «Гості». 2. ФОНЕТИЧНА РОЗМИНКА. Повторіть із дітьми римування «Potatoes». Стежте за їхньою вимовою та інтонацією. One potato, two potatoes, three potatoes, four. Five potatoes, six potatoes, seven potatoes, more! 3. ПОВТОРЕННЯ ВИВЧЕНОЇ ЛЕКСИКИ ЗА ТЕМОЮ «FRUIT». Гра «Слова». Розподіліть дітей на дві команди і запропонуйте їм пригадати слова теми «Fruit». Виграє команда, що назвала найбільшу кількість слів. 4. ЗНАЙОМСТВО ЗІ СЛОВАМИ ТЕМИ «VEGETABLES». Гра «Луна». Запропонуйте дітям розглянути малюнки овочів (vegetables, beet, cabbage, carrot, corn, cucumber, mushroom, onion, pea, pepper, potato, radish, tomato) у робочому зошиті і познайомте їх із англійськими назвами цих овочів (РЗ, с. 21). Після цього запропонуйте дітям розфарбувати малюнки і закріпіть у грі «Луна» вимову та наголос у словах. 5. РОЗВИТОК НАВИЧОК МОВЛЕННЯ. Запропонуйте дітям придумати речення за зразком: I like tomatoes. 6. РОЗВИТОК НАВИЧОК АУДІЮВАННЯ. ЗНАЙОМСТВО ІЗ ЗАПИТАННЯМ WHO LIKES TOMATOES? І КОРОТКОЮ ВІДПОВІДДЮ I DO.
Роздайте дітям картки із зображенням овочів. Поставте запитання: Who likes tomatoes? Дитина, у якої є картинка із зображенням помідора, відповідає: I do. Ставте запитання, використовуючи назви всіх овочів. 7. ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА ЗАНЯТТЯ. Гра «Зіпсований телефон». Закріпіть із дітьми назви вивчених овочів. |






































