Информация
|
Заняття 9.1 (українською мовою)ФРУКТИ Й ОВОЧІ
Цілі: Практична: формулювання понять «фрукти» й «овочі». Освітня: введення нового лексико-граматичного матеріалу. Нові ЛО: apple, banana, cherry, coconut, grapefruit, grapes, lemon, melon, orange, peach, pear, plum. Розвиваюча: тренування спостережливості, уваги, наочно-образного мислення і зорової пам’яті. Виховна: виховання посидючості, прагнення доводити почату справу до кінця.
******ХІД ЗАНЯТТЯ****** 1. ПОЧАТОК ЗАНЯТТЯ. Міні-діалог «Hello. How are you?». 2. ФОНЕТИЧНА РОЗМИНКА. Казка про Язичок. Звук (p). Одного разу вранці Mr Tongue прокинувся, потягнувся (потягнути язик), уважно оглянув парканчик (провести язиком уздовж верхніх і нижніх зубів) і вирушив на вранішню прогулянку. Перше, що він побачив, була велика і поважна трубка. Вона пихкала і говорила: (p) – (p-p-p), і щоразу з неї вилітала хмара диму. (Зверніть увагу на те, що англійський звук (p) вимовляється з придихом. Попросіть їх показати, як трубка випускає дим: (p-p-p-p-p)). Mr Tongue трохи постояв біля трубки і пішов далі. 3. ЗНАЙОМСТВО З НОВИМИ ЛО.
Apple, banana, cherry, coconut, grapefruit, grapes, lemon, melon, orange, peach, pear, plum. Запропонуйте дітям розглянути картинки в робочому зошиті і назвати фрукти та овочі рідною мовою (РЗ, с. 20). Познайомте їх із назвами фруктів англійською, після чого запропонуйте дітям розфарбувати картинки. 4. РОЗВИТОК НАВИЧОК АУДІЮВАННЯ І УСНОГО МОВЛЕННЯ. 1) Гра «Що зникло?». Після того, як всі 12 картинок буде розфарбовано, візьміть картинки із зображенням перших шести фруктів (Apple, banana, cherry, coconut, grapefruit, grapes) і пограйте з дітьми в гру «Що зникло?». 2) Гра «Забудькуватість». Залиште на дошці або на столі всі шість картинок. Назвіть п’ять фруктів, а шостий «забудьте». Попросіть дітей назвати «забутий вами фрукт». Аналогічно зробіть з назвами решти шести фруктів (lemon, melon, orange, peach, pear, plum.). 5. ЗАКРІПЛЕННЯ ВИВЧЕНИХ СЛІВ.
Гра «М’яч». Запропонуйте дітям утворити коло. Поясніть, що вони мають ловити м’яч тільки тоді, коли ви вимовляєте слова теми «Fruit». Спочатку вимовляйте слово, а потім кидайте м’яч. 6. ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА ЗАНЯТТЯ.
Попрощайтеся з дітьми римуванням: One, two, three, four, five. I say: Goodbye! |






































