Информация
|
Заняття 7.2 (українською мовою)УЛЮБЛЕНІ ТВАРИНИ
Цілі: Практична: закріплення елементарних уявлень про здійснення покупок у магазині. Освітня: закріплення вивченого лексико-граматичного матеріалу. Дієслово catch. Розвиваюча: тренування уваги, спостережливості, наочно-образного мислення. Виховна: виховання культури спілкування.
******ХІД ЗАНЯТТЯ******
1. ПОЧАТОК ЗАНЯТТЯ.
Вітання «Good morning» ланцюжком.
2. ФОНЕТИЧНА РОЗМИНКА.
Запропонуйте дітям називати слова теми «Pets», що починаються зі звуків: (k) – cat, kitten, canary. (p) – puppy, parrot.
3. ЗАКРІПЛЕННЯ ВИВЧЕНОГО МАТЕРІАЛУ. РОЗВИТОК НАВИЧОК УСНОГО МОВЛЕННЯ.
Запропонуйте дітям розповісти про улюблених тварин за зразком: I like cats. Cats can run. 4. РОЗВИТОК НАВИЧОК УСНОГО МОВЛЕННЯ.
Гра «Зоомагазин».
5. ЗНАЙОМСТВО РИМУВАННЯМ «MY CAT».
Запропонуйте дітям розглянути малюнки в робочому зошиті і познайомте їх з римуванням «My Cat» (РЗ, с. 17). My cat is black. My cat is fat. I like my cat. It is my pet. Використовуючи римування як зразок, попросіть дітей скласти розповідь про їхнього домашнього вихованця.
6. ЗНАЙОМСТВО З ПІСЕНЬКОЮ «MY CAT».
Прослухайте з дітьми пісеньку. Розкажіть дітям, про що вона. Промовте і перекладіть кожну фразу. Заспівайте пісеньку хором 1-2 рази. I have a little cat And his name is Beep. Mew mew. I like to play with him. But he likes to sleep. Mew mew.
7. ГРА «КІШКИ-МИШКИ».
Познайомте дітей з дієсловом catch. Запропонуйте дітям утворити коло. Виберіть мишку – mouse – за допомогою лічилки. One, two, three You and me. Далі «мишка» починає розповідати римування, а всі діти хором їй допомагають. I am a mouse You are a cat. One, two, three You catch me. Сказавши фразу: You are a cat, «мишка» починає рахувати гравців. Той з дітей, на кого припаде слово «cat», стає «котом» і має піймати «мишку» після слів: You catch me.
8. ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА.
Запропонуйте дітям ланцюжком попрощатися одне з одним. |






































