Информация
|
Заняття 7.1 (українською мовою)УЛЮБЛЕНІ ТВАРИНИ
Цілі: Практична: закріплення уявлень дітей про домашніх тварин. Освітня: введення нового лексико-граматичного матеріалу. Нові ЛО: cat, kitten, fish, dog, puppy, mouse, canary, parrot, rabbit, hamster, guinea pig, tortoise. Зразки мовлення: I like cats. Can I have this fish, please? Розвиваюча: підвищення стійкості уваги; розвиток мимовільного запам’ятовування, слухової та зорової пам’яті. Виховна: виховання доброзичливого ставлення до тварин.
******ХІД ЗАНЯТТЯ*****
1. ПОЧАТОК ЗАНЯТТЯ.
Міні-діалоги «Вітання».
2. ФОНЕТИЧНА РОЗМИНКА.
Римування «My Family».
3. ЗНАЙОМСТВО З НОВИМИ ЛО ТЕМИ «PETS». Поясніть дітям значення слова a pet і розкажіть, що іноді люди так люблять своїх тварин, що навіть вішають їхні фотографії у гарних рамочках на стіни. Поговоріть з дітьми про їхніх улюблених тварин, про відповідальність за тих, хто живе в них удома, і про необхідність піклуватися про них. Запропонуйте переглянути «фотографії» улюблених тварин у робочому зошиті й ознайомте дітей із новими словами: cat, kitten, fish, dog, puppy, mouse, canary, parrot, rabbit, hamster, guinea pig, tortoise. Відпрацюйте вимову в найскладніших словах і запропонуйте дітям розфарбувати зображення тварин (РЗ, с. 16).
4. ЗНАЙОМСТВО ЗІ ЗРАЗКАМИ МОВЛЕННЯ.
1) I like cats.
2) Can I have this fish, please? Познайомте дітей з цією фразою. Гра «Зоомагазин». Переконайтеся, що всі діти зрозуміли значення фрази і пограйте з ними в гру «Зоомагазин». Покупець (один із дітей) приходить до зоомагазину. Між ними і продавцем (інша дитина) відбувається такий діалог. Продавець: Hello./Good morning. Покупець: Hello./Good morning. Продавець: Can I help you? Покупець: I like cats. Can I have this cat, please? Продавець: Here you are. (Віддає картинку із зображенням кота.) Покупець: Thank you. Goodbye! Продавець: Goodbye! Гра продовжується доти, доки не будуть «куплені» всі тварини.
5. ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА ЗАНЯТТЯ.
Гра «М’яч». Ведучий кидає по черзі дітям м’яч. Дитина, яка піймала м’яч, має назвати будь-яку тварину теми «Pets». |






































Зверніть увагу дітей на те, що в реченні I like cats іменник cats стоїть у множині. Повторіть з дітьми правила утворення множини іменників. Запропонуйте придумати речення за зразком і розповісти, яких тварин вони люблять.