Информация
|
Заняття 5.2 (українською мовою)РОДИНА
Цілі: Практична: закріплення уявлень про родинні зв’язки. Освітня: закріплення вивченого матеріалу, розвиток навичок усного мовлення, знайомство зі зразком мовлення: This is my mother. Розвиваюча: розвиток наочно-образного мислення і мовленнєвої здогадки, вдосконалення стійкої уваги. Виховна: виховання відчуття гордості за свою родину, доброзичливості щодо оточуючих.
******ХІД ЗАНЯТТЯ******
1. ПОЧАТОК ЗАНЯТТЯ.
Міні-діалог «How are you?».
2. ФОНЕТИЧНА РОЗМИНКА.
Гра «Комарі та оси».
3. ПОВТОРЕННЯ ВИВЧЕНИХ СЛІВ.
Гра «Хто більше?». Розподілить дітей на дві команди і запропонуйте їм називати по черзі слова до теми «Родина». Виграє команда, що назвала слово останньою.
4. ЗНАЙОМСТВО ЗІ СТРУКТУРОЮ THIS IS MY MOTHER.
Розкладіть на столі або прикріпіть на дошці малюнки до теми «Родина». Поясніть дітям, що ви розповідатимете про свою родину і показуватимете того, про кого говорите. Покажіть на першу картинку і скажіть: This is my mother. Перекладіть. Попросіть дітей хором повторити речення. Потім скажіть: My mother’s name is Lena. Попросіть дітей здогадатися про значення сказаного і перекласти речення. Повторіть речення хором. Аналогічно відпрацюйте речення за картинками, що залишилися.
5. ЗАКРІПЛЕННЯ ВИВЧЕНОГО ЛЕКСИКО-ГРАМАТИЧНОГО МАТЕРІАЛУ. ТВОРЧЕ ЗАВДАННЯ В РОБОЧИХ ЗОШИТАХ. (РЗ, с. 13).
Запропонуйте дітям наклеїти портрети в сімейний альбом Кена і послухати його розповідь про сім’ю. Hello, I am Ken. My mother’s name is Kate. My Father’s name is Sam. My sister’s name is Mary. My brother’s name is Tom. Допоможіть дітям розповісти про свої родини і вписати імена членів сім’ї в робочі зошити.
6. РОЗУЧУВАННЯ РИМУВАННЯ «MY FAMILY».
This is my mother. This is my father. This is my sister. This is my brother. I love my mother. I love my father. I love my sister. I love my brother. Mother, father, sister, brother Hand in hand with one another. Запропонуйте дітям розглянути малюнок до римування (РЗ, с.13) і повторити його за вами рядок за рядком. Поясніть значення останнього рядка римування. Відпрацюйте найважчі для вимови слова with one another. Промовте римування хором двічі.
7. ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА ЗАНЯТТЯ.
Запропонуйте дітям ланцюжком попрощатися одне з одним. |






































Запропонуйте дітям вимовити звук (z) – (z-z-z) і поясніть, що так у нашій грі дзижчатимуть комарі, потім запропонуйте дітям вимовити звук (ð) – (ð-ð-ð) і поясніть, що так дзижчатимуть оси. Щоразу,коли дзижчатимуть комарі (звук (z)), діти мають плескати в долоні,неначе відганяють комарів, а коли задзижчать оси (ð), вони мають сидіти тихо, щоб оса їх не вкусила. Мета гри – навчити розрізняти на слух звуки (ð) і (z).