Информация
|
Заняття 4.3 (українською мовою)МОЄ ТІЛО
Цілі: Практична: закріплення уявлень про функції органів зору, слуху, нюху. Освітня: закріплення вивченого і введення нового лексико-граматичного матеріалу. Лексичні одиниці та зразки мовлення: Look, shell, listen, snap, clap, stamp, Good morning, Glad to see you. Розвиваюча: розвиток лексичного мислення, уваги, уяви. Виховна: виховання бажання бути сильним і здоровим.
******ХІД ЗАНЯТТЯ****** 1. ПОЧАТОК ЗАНЯТТЯ. ЗНАЙОМСТВО З РИМУВАННЯМ «GOOD MORNING» Good morning! Good morning! Good morning to you! Good morning! Good morning! I am glad to see you! Познайомте дітей з римуванням. Перекладіть його. Запропонуйте дітям послухати ще раз і сказати, скільки разів у римуванні зустрічається фраза Good morning! Запропонуйте дітям привітатися одне з одним фразою Good morning! Відпрацюйте римування хором. 2. РОЗВИТОК НАВИЧОК АУДІЮВАННЯ Гра «Плутанина». Переконайтеся, що діти засвоїли весь лексичний матеріал, погравши з ними в гру «Плутанина». 3. РОЗВИТОК НАВИЧОК АУДІЮВАННЯ. ЛОГІЧНІ ЗАВДАННЯ. Запропонуйте дітям розглянути в робочому зошиті малюнки і допомогти Джейн відповісти на запитання (РЗ, с. 11). Зверніть увагу дітей на собаку. Поставте запитання: How many legs has the dog got? Дочекавшись відповіді, попросіть дітей записати відповідну цифру в квадраті біля малюнка собаки. Зверніть увагу дітей на малюнок паркану і лап, що виглядають з-під нього. Поставте запитання: How many legs can you see? Перекладіть запитання і попросіть дітей дати відповідь. Потім запитайте: скільки собак разом мають 8 лап? (How many dogs are there?) Попросіть дітей записати відповідь у квадратик. Аналогічно попрацюйте з рештою малюнків. 4. ПОВТОРЕННЯ ВИВЧЕНОГО МАТЕРІАЛУ. ПІСЕНЬКА «HEAD AND SHOULDERS». Заспівайте разом із дітьми пісеньку «Head and Shoulders», виконуючи рухи, про які в ній йдеться. 5. ЗНАЙОМСТВО З РИМУВАННЯМ-ЗАРЯДКОЮ «HANDS UP!». Hands up! Hands down! Hands on hips! Sit down! Stand up! Bend left! Bend right! One, two, three – hop! One, two, three – stop! Поговоріть із дітьми про користь зарядки. Вимовте римування й покажіть жестами та рухами значення кожної фрази. Попросіть дітей перекласти римування. Розгляньте малюнки в робочому зошиті (РЗ, с. 11). Зробіть зарядку, хором повторюючи слова римування. Потім попросіть дітей мовчки зробити зарядку під римування (ви промовляєте, а діти роблять). Поміняйтеся ролями. Тепер римування кажуть діти,а ви виконуєте команди. 6. ЗАКРІПЛЕННЯ ВИВЧЕНОГО І ЗНАЙОМСТВО З НОВИМ ЛЕКСИКО-ГРАМАТИЧНИМ МАТЕРІАЛОМ. Запропонуйте дітям пригадати слова теми «My Face». За допомогою жестів познайомте їх із наступними фразами: Look, look, look with my eyes. Listen, listen, listen with my ears. Smell, smell, smell with my nose. Snap, snap, snap with my fingers. Stamp, stamp, stamp with my foot. Перекладіть фрази і кілька разів промовте їх разом із дітьми. 7. ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА ЗАНЯТТЯ. Попрощайтеся з дітьми. Goodbye, girls! Goodbye, boys! |






































