Информация
|
Заняття 4.2 (українською мовою)МОЄ ТІЛО
Цілі: Практична: закріплення уявлень стосовно будови тіла. Освітня: закріплення вивченого лексико-граматичного матеріалу, розвиток навичок усного мовлення і аудіювання. Розвиваюча: розвиток наочно-образного мислення і творчих здібностей. Виховна: виховання доброзичливості та старанності.
******ХІД ЗАНЯТТЯ****** 1. ПОЧАТОК ЗАНЯТТЯ. МІНІ-ДІАЛОГИ. Ch1: Hello, Misha. How are you? Ch2: (Misha). I’m fine, thank you. And how are you? Ch1: I’m fine, thank you. 2. ФОНЕТИЧНА РОЗМИНКА. Повторіть римування «Clap». One, two, three, Clap with me. Clap, clap, clap, One, two, three. Стежте за вимовою та інтонацією.
3. ЗАКРІПЛЕННЯ ВИВЧЕНОГО МАТЕРІАЛУ. Повторіть слова теми «My Body» у грі «Покажіть мені, будь ласка». 4. РОЗУЧУВАННЯ РИМУВАННЯ. I have ten little fingers, I have ten little toes, I have two eyes, two ears And just one nose.
Запропонуйте дітям розглянути в робочому зошиті малюнок до римування і хором повторити за вами його слова (РЗ, с. 10). Поясніть значення фрази I have. Попросіть повторити римування, спираючись на малюнок до нього. 5. ЗАКРІПЛЕННЯ СЛІВ ТЕМИ «MY FACE». Гра «Зіпсований телефон». 6. ТВОРЧЕ ЗАВДАННЯ «DRAW YOUR FACE» (РЗ, С.10). Познайомте дітей зі значенням команди «Draw your Face». Попросіть їх виконати завдання в робочих зошитах і назвати все, що вони намалювали.
7. РОЗВИТОК НАВИЧОК АУДІЮВАННЯ. Гра «Плутанина». Поясніть дітям правила гри. Назвіть яку-небудь частину тіла, наприклад ногу, і доторкніться при цьому до голови. Скажіть, що вони мають виконати ті команди і торкатися тієї частини тіла, яку ви називаєте, а не тієї, до якої доторкаєтеся самі. Перші 3-4 рази будьте ведучим, а потім виберіть ведучого за допомогою однієї з вивчених лічилок і грайте далі. Називаючи частини тіла, додавайте до них цифри – one, two, three. Наприклад: one, two, three – leg! 8. ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА ЗАНЯТТЯ. Заспівайте з дітьми пісеньку «Head and Shoulders» і попрощайтеся. |






































Розподіліть дітей на дві команди. Чітко скажіть будь-яке слово теми на вухо першому гравцеві першої команди. Інше слово скажіть на вухо першому гравцеві другої команди. Виграє команда, в якій слово було правильно передано від першого гравця до останнього.