Информация
|
Заняття 3.3 (українською мовою)ЧИСЛА
Цілі: Практична: закріплення вміння рахувати та додавати. Освітня: закріплення лексико-граматичного матеріалу, розвиток навичок усного мовлення. Структури для розуміння: let’s make a circle; let’s do sums. Розвиваюча: розвиток уваги і спостережливості. Виховна: виховання культури спілкування, бажання гратися разом, відчуття товариськості.
******ХІД ЗАНЯТТЯ****** 1. ПОЧАТОК ЗАНЯТТЯ. ВІТАННЯ. Міні-діалоги «How are you?». 2. ФОНЕТИЧНА РОЗМИНКА. Повторіть з дітьми римування «Potatoes». Стежте за вимовою та інтонацією. 3. РОЗВИТОК НАВИЧОК УСНОГО МОВЛЕННЯ. Запропонуйте дітям порахувати іграшки або предмети, що є в кімнаті (на столі, на полиці тощо). Поцікавтеся результатами, ставлячи запитання: How many…? 4. ЗАКРІПЛЕННЯ ЛЕКСИЧНОГО МАТЕРІАЛУ. РОЗВИТОК НАВИЧОК АУДІЮВАННЯ ТА УСНОГО МОВЛЕННЯ. Запропонуйте дітям розв’язати з робочого зошита приклади на додавання (РЗ, с.8). Сформулюйте завдання (let’s do the sums) і поясніть його значення. Напишіть на дошці кілька прикладів і розв’яжіть їх хором. Поясніть англійською свої дії, наприклад: 1+1=2 (one and one is two). Запропонуйте дітям розв’язати приклади в робочому зошиті. Промовте дії з кожною дитиною індивідуально. 5. РОЗМИНКА. Гра-римування «Little Mouse». Запропонуйте дітям утворити коло: Let’s make a circle. Виберіть для гри мишеня (little mouse) за допомогою лічилки: One, two, three, You and me. «Мишеня» стає в середину кола, і діти починають промовляти римування. Little mouse, little mouse Hop, hop, hop! «Мишеня» починає стрибати в колі, а діти продовжують: Little mouse, little mouse Stop, stop, stop! «Мишеня» зупиняється. 6. ТВОРЧЕ ЗАВДАННЯ (РЗ, с. 8). Допоможи Кену намалювати картину. Запропонуйте дітям виконати завдання в робочому зошиті. Проконтролюйте виконання: нехай діти назвуть цифри, які вони поєднують. Запропонуйте дітям розфарбувати отримані картинки і назвати кольори. 7. РОЗМИНКА. ПІСЕНЬКА «10 LITTLE HARES». Повторіть з дітьми пісеньку «10 Little Hares». Запропонуйте дівчаткам заспівати спочатку про зайчаток-дівчаток, а потім хлопчикам про зайчаток-хлоп’яток. 8. ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА ЗАНЯТТЯ. Попрощайтеся з дітьми римуванням, перераховуючи пальці на руці: One, two, three, four, five I say: Goodbye!
|






































