Информация
|
Заняття 3.2 (українською мовою)ЧИСЛА
Цілі: Практична: закріплення поняття «один – багато». Освітня: закріплення вивченого і введення нового лексико-граматичного матеріалу, розвиток навичок усного мовлення. Лексичні одиниці та зразки мовлення: Clap! How many? How are you? I’m fine, thank you! Розвиваюча: тренування інтонаційного слуху, розвиток слухової і зорової пам’яті. Виховна: виховання культури мовленнєвого спілкування.
******ХІД ЗАНЯТТЯ******
1. ПОЧАТОК ЗАНЯТТЯ.
Міні-діалоги «Вітання».
2. ФОНЕТИЧНА РОЗМИНКА.
Відпрацювання звуків (s), (z) у закінченнях іменників множини. T: Repeat after me: (s) – (s-s-s): caps, cats, hats; (z) – (z-z-z): dogs, dolls, balls, pens, hens, bears, hares, potatoes.
3. ЗНАЙОМСТВО ІЗ ЗАПИТАННЯМ HOW ARE YOU? І ВІДПОВІДДЮ I’M FINE, THANK YOU.
Поставте дітям запитання How are you? І поясніть його значення. Навчіть правильно відповідати на запитання: I’m fine. Поясніть, що ввічливі і виховані люди додають thank you – дякую. Проговоріть міні-діалог «How are you?» з кожною дитиною.
4. ЗНАЙМСТВО З РИМУВАННЯМ.
One, two, three, Clap with me. Clap, clap, clap, One, two, three. Супроводжуючи слова жестами і діями, розкажіть дітям римування, запропонуйте хором повторити його разом із вами. Потім розгляньте з дітьми малюнки в робочому зошиті і запропонуйте самостійно повторити римування з опорою на малюнки (РЗ, с. 7).
5. ЗНАЙОМСТВО ЗІ ЗРАЗКОМ МОВЛЕННЯ HOW MANY CATS?
Наприклад: T: Masha, how many dolls? Masha: four dolls.
6. РОЗВИТОК НАВИЧОК УСНОГО МОВЛЕННЯ.
Знайомство зі словом finger. Покажіть дітям вказівний палець і вимовте: a finger, потім покажіть декілька пальців і скажіть: fingers. Поставте запитання: How many fingers? Порахуйте пальці і скажіть результати, наприклад: five fingers. Попросіть дітей розіграти одне з одним подібні міні-діалоги.
7. РОЗВИТОК НАВИЧОК УСНОГО МОВЛЕННЯ.
Запропонуйте дітям розглянути картинку в робочому зошиті і порахувати, скільки на ній зображено кішок, собак, м’ячів і ляльок (РЗ, с.7). Далі діти працюють парами і записують відповіді у квадратиках.
8. ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА ЗАНЯТТЯ.
Заспівайте разом з дітьми пісеньку «10 Little Hares» і попрощайтеся з ними: Goodbye, girls! Goodbye, boys! |







































Покажіть дітям двох іграшкових кішок і поставте запитання: How many cats? Порахуйте кішок: one, two і скажіть результат: two cats. Повторіть цей прийом з іншими однаковими предметами. Переконайтеся, що діти розуміють запитання і відповідь. Покажіть дітям картинки (або предмети) і попросіть відповісти на запитання: How many…?